Про компанію

   Вас вітає компанія «СЕМ» — саме та компанія, яка Вам потрібна.

   ЗАО «СЕМ» пройшла через усі труднощі, що зустрічаються на шляху, здобула повагу серед корпоративних клієнтів, має багатолітній досвід реальної праці на українському ринку і впевнено дивиться у майбутнє. З нашою компанією Ви відкриєте для себе нові можливості ведення бізнесу, відчуєте захищеність від різних неприємних випадковостей і нарешті зможете спокійно займатися справами, не відволікаючись на турботи про несправну техніку — про неї потурбуємось ми. Відтепер Вам не потрібен спеціальний персонал для підтримки у робочому стані електронного обладнання в своєму офісі. У нас є все, щоб забезпечити Вас комфортом у роботі!

    ЗАО «СЕМ» працює у сфері офісних послуг з 1995 року. За цей довгий час вона перетворилася з невеличкої фірми, що займалася ремонтом офісної техніки, на справжню сучасну компанію з двома офісами, що знаходяться майже у центрі Києва. В Головному офісі Вас зустрінуть висококваліфіковані інженери — спеціалісти з електроніки, що проконсультують і на вищому рівні забезпечать профілактику, ремонт та відновлення складної електронної техніки (копіри, принтери, сканери, інше) в умовах майстерні. В Сервісному Центрі Вам допоможуть вибрати оптимальну конфігурацію Вашого майбутнього ПК, модернізують комп’ютер з викупом старого обладнання, налаштують та оптимізують роботу існуючої системи (швидке розв’язання різних проблем: конфлікти в системі, нестабільна робота та інші проблеми), швидко і кваліфіковано відновлять роботу Вашого комп’ютера, проконсультують щодо ліцензування ПЗ у Вашому офісі. Пріоритетним видом діяльності компанії «СЕМ» є контрактне обслуговування корпоративних клієнтів.

    Успіх нашої діяльності забезпечується наступними факторами: швидке виконання ремонтних робіт з виїздом до замовника, спеціальні ціни для контрактних клієнтів та досить лояльні для інших, фірмова гарантія на ВСІ види робіт.

Яндекс.Метрика