Google Fiber

Google безкоштовно підключить будинки малозабезпечених американців до широкосмугового Інтернету

Видання The Washington Post пише, що компанія Google Fiber, що входить до складу холдингу Alphabet, повідомила про готовність надати безкоштовний доступ до швидкісного Інтернету малозабезпеченим американцям. Дана ініціатива є частиною державного проекту ConnectHome, який представив президент США — Барак Обама. Соціальна програма, яка стартувала влітку минулого року, повинна забезпечити безкоштовним доступом до мережі 275 000 приватних домоволодінь.

Нагадаємо, що основна сфера діяльності компанії Google Fiber — це реалізація проекту зі створення мережі широкосмугового доступу в інтернет за допомогою оптоволоконного зв’язку.

У компанії повідомили, що безкоштовний інтернет отримають мешканці соціального житла у всіх населених пунктах, де представлені послуги Google Fiber. Але першими оцінити всі переваги програми зможуть жителі 1300 муніципальних будинків в Канзас-Сіті. Ця міська агломерація розташована на кордоні штатів Канзас і Міссурі. Користувачі, будинки яких будуть підключені за програмою ConnectHome, зможуть завантажувати HD-фільми приблизно за 7 секунд.

На реалізацію програми Google Fiber в Канзас-Сіті з бюджету країни буде виділено близько $ 1 мільйона.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Яндекс.Метрика