Системи для монтування відео

Людство здавен намагалася зберегти на пам’ять видатні події свого життя. Первісні люди малювали картинки свого життя на скелях, камінні, пергаменті. Звісно, що такі зображення не можна було взяти із собою, щоб показати друзям та знайомим. Але винайдення фотографії вирішило цю проблему. А з появою кіно людство отримало можливість не тільки дивитися на зображення, а навіть чути голоси тих людей, які жили в минулому.

   Та це був лише початок. З розвитком техніки вдосконалювалися засоби зберігання рухомого зображення. І сьогодні майже в кожному домі використовуються такі прилади, як відеомагнітофон та програвач відеодисків.

   Але і це ще не все. Якщо у Вас є власна відеокамера, з якою Ви не розлучаєтесь під час відпусток або інших сімейних подій, то, за допомогою запропонованих нами систем, Ви зможете самостійно зробити власний відеофільм і записати його на CD-диск.

    Наша компанія пропонує Вам «під ключ» «домашні» та професійні системи для монтування відео.

   Всі пропоновані конфігурації станцій домашнього відеомонтажу протестовані і гарантують повну сумістність з сучасними системами відеомонтажу:

    — Adobe Premier

    — Pinnacle Studio

    — Ulead Media Studio

   Кожен покупець системи відеомонтажу отримує (безкоштовно) базовий курс відеомонтажу та технічні консультації наших спеціалістів на протязі місяця.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

1 комментарий к записи “Системи для монтування відео”

  1. Flip:

    This makes everything so completely pniaelss.

Оставить комментарий

Яндекс.Метрика