Оцифровуйте відеоматеріали

Понад 20 років тривала ера панування відеокамер форматів VHS і касетних відеомагнітофонів. До цього часу було накопичено неймовірно величезна кількість відеокасет, в тому числі безцінні записи домашнього архіву з відео-весільними фільмами, днями народження, першими кроками дитини — самими незабутніми моментами вашого життя.

Час іде, і на жаль відеозаписи з часом старіють, зношуються і просто стають непридатними. Тривалість зберігання відеокасет кращих виробників, не більше 5-7 років. Тим більше з часом якість відеозапису безперервно погіршується, і плівка просто починала сипатися, бо її термін придатності вичерпаний.

На жаль, перераховані прояви також відносяться до сучасних кассет miniDV їх якість, звичайно ж, вище, але плівка в них тонше і також піддається механічному зносу.

Збереження ваших відео у форматі DVD

Але зараз в нашому житті з’явився легкий, надійний і довговічний носій інформації — формат DVD. Виробники відомих фірм гарантують збереження інформації в цьому форматі — не менше половини століття.

Цей формат істотно змінює ситуацію, оскільки він надійний, тривалий у використанні і якість записаного відеоматеріалу буде завжди залишатися на вищому рівні. Копіювати і переписувати на диски користувач може безмежну кількість разів.
Не втрачайте часу і оцифровуйте старі відеоматеріали, так як можете втратити їх. А це не дуже добре, адже відновити дані з зіпсованої плівки практично неможливо. Згадати незабутні моменти вашого часу, переглянути улюблений старий фільм у високій якості, все це допоможе зробити вам оцифровка відео.

 

Кур’єрська доставка від замовника до нас

і від нас до замовника

Виїзд кур’єра 35 грн.

(Тобто Забрати = 35 грн. + Віддати = 35 грн.)

Тел. в Києві  (044)22-16-123
(098)74-70-241

(050)63-73-665

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Яндекс.Метрика