SAMSUNG факе зарядка

Тест іншої зарядки SAMSUNG з іншими результатами

Місяць назад я вже робив тест зарядки SAMSUNG чорного кольору від наших китайських друзів:-) Зарядки були куплені на Алі на першому тижні цього року і були доставлені за 3 тижні в Україну, що вельми порадувало. Сьогоднішні зарядки з точно такими електричними параметрами, але білого кольору були куплені в той-же день у іншого продавця значно дешевше. Продавець одразу продовжив термін доставки від 60 до 90 днів. Це одразу насторожило та ще й доставка простим листом до поштової скриньки заставила понервувати. І нарешті на 56 день посилка попала до поштової скриньки.

Зарядний пристрій

Зарядний пристрій

Упаковка була теж в м’якому конверті з бульбашками, що виявилось достатнім для збереження товарного виду.

Для перевірки параметрів зарядного пристрою була використана нагрузка з двох ламп розжарювання 12 вольт 21 ват в комбінованому підключенні. Параметри вимірювались цифровими тестерами UNI-T UT58D .

При підключенні нагрузки напруга на виході різко падала до нуля і потім плавно підіймалась протягом 5 секунд.

Результати вимірювання зведені в таблицю.

Вих.напр.(вольт) Струм нагрузки (ампер) Нагрузка
5.22 ххх хол.хід
5.16 0.8 2 лампи послідовно
3.26 1.07 1 лампа

Результати показують, що даний зарядний пристрій не може забезпечити необхідну напругу на виході навіть при струмі нагрузки до 1 ампера. Максимум, що ми можем бачити — 0.8 ампера. Тому ця зарядка не відповідає параметрам, які заявлені на етикетці і по суті є повне факе, на жаль:-(

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Яндекс.Метрика