Відділ медіасистем

Початок розвитку нашої компанії можна віднести до середини 80-их років минулого сторіччя, коли розпочиналось перше телерадіомовлення на частотах ДЦМХ діапазону. З початку 90-х років наші ведучі спеціалісти приймали безпосередню участь у розробці та будівництві перших кабельних мереж нашого міста, освоювали монтаж та інсталяцію перших супутникових антен, освоювали нове обладнання і т.д. За ці 25 років телебачення та інформаційні технології зробили великий крок у своєму розвитку – від аналогової до цифрової передачі даних , і разом з цим наші спеціалісти вдосконалювали та розширювали свої знання та навички, передаючи їх молоді.

З освоєнням новітніх технологій наша компанія постійно розширює коло своїх інтересів, охоплюючи все нові супутні галузі, необхідні для комфортного та насиченого інформацією існування людини. Постійне розширення асортименту нового обладнання та його якісного монтажу, сприяє підвищенню якості обслуговування встановленого обладнання та клієнтської бази.

Високий рівень технічних знань наших спеціалістів дозволяє успішно розвивати такі напрямки діяльності, як:

  • проектування, монтаж та пуско-наладка систем аналогового та цифрового Ефірного телебачення, як для індивідуального так і для колективного прийому телевізійних каналів (кабельні мережі);
  • проектування, монтаж та пуско-наладка систем Супутникового телебачення різноманітної ступені складності, які дозволяють приймати та ретранслювати телеканали Росії, Європи та Азії;
  • проектування, монтаж та інсталяція Домашніх та Професійних кінотеатрів;
  • проектування, монтаж та пуско-наладка систем Охоронної сигналізації, Відео спостереження та контролю доступу;
  • проектування, поставка та монтаж систем Кондиціювання та Вентиляції.
  • оцифровка касет VHS

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, ЯКІСТЬ, ГАРАНТІЯ та післягарантійне ОБСЛУГОВАННЯ — з таким гаслом ми підходимо до вирішення всіх питань, які постають перед нами.

Запрошуємо до співробітництва будівельні компанії та бригади для комплексного вирішення питань при будівництві об’єктів різноманітного призначення!

Наші контакти: тел. (044)22-16-123, (098)74-70-241

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Яндекс.Метрика