Відеооцифровка

касета miniDV

Оцифровка відео. Пропонуєм послуги оцифровки відеокасет — форматVHS, VHS-C і miniDV, що буде записано на диски формату DVD. При бажанні клієнта можна здійснити відеомонтаж матеріалу з накладенням музичного супроводу, комп’ютерної графіки, а також спецефектів.

Якщо у запису з часом погіршилася якість — буде проведена корекція кольору і звуку вашого відеозапису. Для проведення оцифровки використовуються шестиголовочні магнітофони класу Hi-Fi Stereo, а також відеопрограми, в яких використовується нелінійний відеомонтаж. Готові фільми виводяться у форматі звичайного DVD диска з розміщенням барвистого і зрозумілого користувачеві меню.

Домашній архів

Понад 20 років тривала ера панування відеокамер форматів VHS-C, VHS і касетних відеомагнітофонів. Зараз накопичена величезна кількість відеокасет, в тому числі безцінні записи домашнього архіву з відео-весільними фільмами, днями народженнями, першими кроками дитини — самими незабутніми моментами вашого життя.

не зберегли!

Час іде, і на жаль відеозапису того часу старіють, зношуються і просто стають непридатними. Тривалість зберігання відеокасет кращих виробників, не більше 5-7 років. Тим більше з часом якість відеозапису безперервно погіршується, і плівка просто починала сипатися, бо її термін придатності вичерпаний.

На жаль, перераховані прояви також відносяться до сучасних кассет miniDV їх якість, звичайно ж, вище, але плівка в них тонше і також піддається механічному зносу.

Але зовсім недавно в нашому житті з’явився легкий, надійний і довговічний носій інформації-формат DVD. Виробники відомих фірм гарантують збереження інформації в цьому форматі — не менше половину століття.

Цей формат істотно змінює ситуацію, оскільки він міцний, тривалий у використанні і якість записаного відеоматеріалу буде завжди залишатися на вищому рівні. Копіювати і переписувати на диски користувач може безмежну кількість разів.

Не втрачайте часу і оцифровується старі відеоматеріали, які потрібні, так як можете втратити їх. А це не дуже добре, адже відновити дані з зіпсувалася плівки практично неможливо. Згадати незабутні моменти вашого часу, переглянути улюблений старий фільм у високій якості, все це допоможе зробити вам оцифровка відео.

Кур’єрська доставка від замовника до нас

і від нас до замовника

Один виїзд кур’єра 40 грн.

(Тобто Забрати = 40 грн. + Віддати = 40 грн.)

Тел. в Києві (098)74-70-241

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Яндекс.Метрика